Červen 2009

Nine Inch Nails 24.6.2009

25. června 2009 v 12:32
Tak včera sem se přece jenom rozhopal a šel jsem na NIN. Napřed jsem byl sice trochu nesvůj když sem hledal na netu co hrajou za setlist, ale řikal sem si že když sou tu na dlouho naposled, tak co se dá dělat. No dorazil mě taky ten DJ co jim dělal předkapelu - na myspace se mi to moc nelíbílo a na živo to bylo ještě horší. Teda nebyla to tragédie, možná kdybych měl náladu tak bych si to doma i pustil ale na show NIN to bylo myslim trochu mimo, zvlášt šílený světelný efekty. Naštěstí měl sebou pěknou společnici tak bylo na co dívat, no a než jsem zašel vyloučit první pivo tak byl konec :). Pivo stálo 30kc, což bylo o 5 mín než na Ozzym, a o 10 mín než stojí ted normálně, ale zase trička byly všechny za 600, tak jsem si žádný nekoupil. No NIN začli skoro přesně v 9, hráli výborně, skvělej setlist, až jsem byl překvapenej. Terrible Lie, Hurt, Hand That Feeds, Head like a Hole, Wish. a hlavně nakonec i In This Twilight, jeden z mím nejoblíbenějších songů. Prostě skvělá show, i lidi byly fajn, teda až na ty stožáry co museli stát v kotli vepředu, ale to je jedno. Celá kapela taky dávala skvělou show, podle mě skvělej výkon instrumentálne (každej vystřídal aspon dva nastroje, spíš teda tři..), Trent s jistotou pěvecky, dobrá režie - ze začátku nářez největší hity a pak postupně prokládaný klidnějšíma songama, nakonci zase nářez a uplne posledni In This Twilight. Sumasumárum skvělej koncert.
Experiment

23. června 2009 v 21:08
Konečně. Na tohle sem se těšil několik týdnů. Dneska začnu svůj dlouho plánovaný experiment. Zhruba jde o tohle: jaký film s Jamesem Bondem je vlastně nejlepší? Vlastně co žebříček to názor, tak taky jeden udělám. 19GB - 22 filmů, dny stahování, hodiny koukání, no čas a chuť na to mám :). Rovnou řikám, že muj favorit je Dnes neumírej anebo Dr. No. Jinde se zase často zmiňuje Goldfinger nebo Thunderball, nebo Golden Eye. A to nepočítám poslední dvě Graigovky :). Myslím si teda, že je to bond nic moc, ale najdou se hodně světlý stránky. Například suveréně nejlepší plakáty, bondgirl Olga Kyrylenko a tak dál :). No samozřejmě se poohlédnu i po nejlepším bondovi a nejlepší bondgirl, nejlpší hlášky, honičky a podobně. James Bond je fakt fenomén. Hodně jsem si čet na wikipedii, už jenom ty hlášky: "Bond, James Bond." "do you expect me to talk? no, I expect you to die." nebo martiny protřepat nemíchat, jsou dobrý parodie v posledních bondovkách: "co si dáte? - kolu." nebo "co to bude? - martiny - a jak? - vypadám snad že mě to zajímá?".. Ok, ok, du na první kus, a hned horký favorit: Dr.No.

Nový vzhled

5. června 2009 v 0:07
Teda na vzhled tohohle blogu jsem nikdy moc nedbal, spíš sem si sem daval co mě napadlo, ale teď mě napadlo udělat novej vzhled :). Jak tak koukám je skoro k prvním narozeninám blogu, protože první záznam byl 7. června.Bylo to tedy zase trochu peklo, boj s nastaveníma, no to je vždycky, třeba mezera se udělá funkcí rámeček a průhledná barva je vlastně šedá a tak dál :). Základ jsou opět různý hlášky. Poslední dobou mě tak nejvíc dostala ta hlavní: Every voice needs to be heard right fuckin now - mám to odtud - Hatebreed, což se na blog docela hodí.
No jinak je život v takový divný fázi. Měl jsem zase takový mega štěstí u pár zápočtů, ale pak sem posral jednu zkoušku, mezitim finišuju bakalářku, taky bych se měl učit na ty blbý státnice, achjo. Bratr včera udělal maturitu, domu tedy přišel až dneska večer :D, první co udělal že někam zmizeli všechny jeho sešity a učebnice, který tu čtyři roky leželi na stole. No připomíná mi to co dělám já. Vždycky na konci roku po zkouškách první věc je schovat někam všechno co má něco společnýho se školou :D. No doufám, že za měsíc to udělám s podobnou chutí :).
No musel sem napsat naky keci aby to vypadalo hezky k tomu pozadi :).