Leden 2009

ROCK

23. ledna 2009 v 12:31
The Subways - Rock´n´roll Queen
--------------------------------------------

lets

22. ledna 2009 v 21:07
Je 10 druhů lidí - ti co rozumí binárním číslům a ti co ne.. :)

Na vysedávání po hospodách a objíždění festaku vysokou škou nepotřebuju..a to je všechno co chci v životě dělat :)

Co nového

22. ledna 2009 v 18:42
Omg odevzdávání testů přes nějakej skript je fakt voser..člověk všechno má, a nakonec je z toho půlka bodů.. No nic, dlouho sem nepsal co sem viděl novýho: zase mě posedla vášeň jménem Machine Head, na mediaportal.ru se objevil videa z bonusový edice Blackening

With Full Force 2008
--------------
Clenching The Fists Of Dissent
Now I Lay Thee Down
Halo

..masakr jako vzdycky, Robb se tam dokonce válí po zemi v Halo :)

Pak Download 2007
-----------
sice mam nejakej kompletni rip ale stoji zaprd kvalita, postupne vychazej jednotlive dvdripy
Imperium
Old
Aesthetics Of Hate

...vyjímečnej koncert, skvělí diváci..

Jo a nakonec pár kousků z paříže
Struck The Nerve
Beautiful Mourning
Davidian
..konecne beautiful mourning live :) ..z blackening se live nehrali snad jen dve: Wolves a Slandermous, ale podle mě na ně určitě taky dojde, hlavně Wolves "Unleash the wolves!!" :)


Taky sem viděl par filmu, vcetne Max Payna - doma je to trochu o něčem jinym když si to člověk pusti večer, přidávám tomu jednu hvězdičku :) ..jenom ten bullet time se mi zdal az moc pomalej, ikdyz to je takovej ten problem typu stovky se mi nevejdou do penezenky ap :) Jinak taky

Saw V.
--------
tentokrát je to trochu slabší, jenom jedna brutální smrt ..teda kromě klasické skupinky obětí zavřených v domě, pořád samí přemílání jak to mohlo bejt v minulejch dílech, až je to už blbý.. ale jinak prostě klasicky Saw..


Rocknrolla
-----------
Genialni film od Guye Ritchieho, hraje Gery Buttler (300..) celkem svižně vyprávěnej příběh se spoustou postav a zápletek, originalně zpracovaný akční scény, rockova hudba, je to takovej mafianskej styl, Karel Roden tak hraje ruskýho milionáře co chce neco postavit v londyne k tomu si najde na pomoc mistniho bosse, pak je tam krasna sekretarka, banda zlodejicku a jedna rockova hvězda :) prostě spletitý :)


A nakonec serialy: konečně, konečně, konečne je zpátky: Battlestar galactica!! první díl poslední serie uplně boží, nevysvětlitelné věci, depresivní události, nečekané zvraty, tak to má bejt.. Asi by nebylo fér se napsat že poslední cylon je *** :) ..ikdyž bud je vam to jedno nebo už to víte :), podle mě je to taková divná volba... postava už je stejně dávno mrtvá tak se nic nemění a jede se dál :)... No a dneska navíc začínají další Lost :) a taky oblíbená klasika Earl v sobotu..

Budoucnost

8. ledna 2009 v 23:35
V posledních dnech nějak víc přemejšlim o budoucnosti, vlastně tak nějak je to na co myslim celej život - na základce "musim se dobře učit abych se dostal na střední" na střední "musim se dobře učit abych se dostal dál.." a na vejšce sem si řek "teď už je to jedno stačí když projdu" takže jedu od trojky ke trojce a pak zjistim, že na tom pořád ještě záleží kvůli magistrovi (ing) a najednou je to v prdeli..nemam znalosti, nemam průměr, tak to je prostě konec.. jednou sem se nezamyslel nad budoucnosti a takhle sem si nasral do bot. No né že kdybych to věděl bych bych na tom líp, většinu předmětů sem udělal na hranici svejch možností. Podle me je to cený že člověk kterýmu to nejde samo to prostě vydře, už se vidim jak to řikám oborový komisy :) nebo kdo to přijímá :). Budoucnost, to je prostě to jediný pro co sem zatim žil a je to úplně na hovno,, pořád sem si řikal že když něco obětuju tak se BUDU mít pak dobře ale prostě tohle je na prd, spousta let, mládí, zážitků, akcí, přátel, holek co jsem promeškal a už se mi to nikdy nevrátí. Jsou lidi co žijou pro minulost (důchodci, max payne..), lidi pro budoucnost (studenti - ale no tak je to pravda, proč bysme jinak dělali to co nás tak sere kdybysme si nemysleli že z toho něco BUDEME mít) a lidi v přítomnosti. Chtěl bych žít jen pro přítomnost.Tak si představuju svuj život po škole: prostě práce x hodin denně ale pak konec a pak už jen SVOBODA, nejdůležitější věc pro člověka, ne jako ve škole 24/7 na to myslet, celý víkendy prosedět na zadku před počítačem to přece neni život, je to spíš vězení, válka.. V duchu si pořád slibuju, že až budu "venku" nezmeškám jeden krásnej západ slunce, první jarní den, fotbalovej zápas, chvíle s rodičema, přáteli, koupim si foťák a vyfotim všechny krásný místa, který zatím neznám ale najdu je... Jo na to myslim a přitom zároveň pořád sedim na zadku před kompem a přemejšlim jak se dostat do dalšího levelu toho vězení.. Asi si to jen maluju, přídou jiný starosti - práce, kariéra, pak rodina, děti asi si to maluju nevim, jenom vzpomínám na prvních pár týdnů tohohle semestru - jak normálně ve škole pořád se něco dělá, ani o prázdninách nemá člověk tak úplně klid prootože ví že to zase příde a prootže je to takový normálně, ale těch pár týdnů prostě najednou nebylo nic co bude nic se nedělo, byl to prostě uplně jinej život - zajímalo mě co budu dělat večer, o víkendu, chodil sem ven s kamaradama, prostě chci jenom ROCK N ROLL ALL NIGHT :)


deviantart 2

3. ledna 2009 v 13:10
http://vi5i0nary.deviantart.com/art/HDR-New-years-eve-2009-108258769
http://kleinerparanoid.deviantart.com/art/BoA-Neurath-HDR-III-108248903
http://delusionofgrandeur.deviantart.com/art/Krumlov-108270435
http://vynish.deviantart.com/art/Perth-HDR-3-108252926
http://kleinerparanoid.deviantart.com/art/BoA-Neurath-HDR-II-108248841
http://vi5i0nary.deviantart.com/art/HDR-Paris-108258533
http://delusionofgrandeur.deviantart.com/art/Praha-108270228

deviantart

1. ledna 2009 v 18:35
http://my-shots.deviantart.com/art/The-first-shot-2009-108047769
http://giorgos-p.deviantart.com/art/Sacred-Heart-108055505
http://chancha.deviantart.com/art/EVENING-PRAGUE-4-108042956
http://kamichiroeris.deviantart.com/art/Covered-in-sugar-108050658
http://e-davidge.deviantart.com/art/Holidays-108041263
http://ziaf.deviantart.com/art/Temple-Sunset-108048770
http://kaz0885.deviantart.com/art/Night-view29-Tokyo-108042788
http://arthame12.deviantart.com/art/Strasbourg-108055802