du se radsi divat na televizi :)

14. listopadu 2008 v 23:38
Jak se modlí počítačoví maniaci?Ve jménu otce,i syna, i ducha svatého ENTER.

Přijde Bill Gates k zrcadlu a říká mu:"Zrcadlo,kdo je na světě nejbohatší?" Zrcadlo:"Aplikace zrcadlo provedla neplatnou operaci.Bude nyní ukončena."

Má nastat konec světa a Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští čtvrtek zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Řekne jim to a pošle je zpátky na Zem. Jelcin se vrátí a říká lidem: "Mám pro vás dvě zpravy Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu. Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že príští čtvrtek zničí svět." Clinton říká: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo spravné v něj věřit. Ta špatná je, že príští čtvrtek zničí svět." Gates se vrátí a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a já jsem byl jedním z nich. Ta druhá je, že příští čtvrtek IBM přestane distribuovat OS/2."


Počítacový specialista vypráví kamaradům: "Prišel jsem domu, koukám, v posteli moje žena úplně nahá a navíc s cizím chlapem. Koukali na mně a
pohled jejich očí byl tak posmešný, až mně zamrazilo. Zmocnila se me strašná předtucha. Běžím k pocitaci
a opravdu - Ty svině mi změnily hesloTatranky.zip - energie sbalená na cesty.
Vážení cestující! Toto letadlo je vybaveno nejnovějším pocitacem
své řady, a proto se nemůže nic, nemůže nic, nemůže nic,...
Webmaster vyplnuje dotaznik:
vek: 25
vyska: 185
barva oci: #4040FF
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama