Listopad 2008

Chaos Theory

21. listopadu 2008 v 22:29
Úžasné. Brutálně geniální. Strhující příběh "obyčejného muže". Nemam slov. Věta k zapomatování: teď a tady, jste šťastní? ne? tak jste něco udělali špatně! zvedněte zadek a něco udělejte dokud nebude pozdě!
O co jde? Před časem sem si jentak mimochodem zkopiroval tenhle film: Chaos Thery, opravdu sem netušil co mě čeká. SPOILER warning. Je to příběh obyčejného muže, Frank Allan, celý svůj život si perfektně organizuje svůj čas, dělá si seznami toho co má udělat, má ženu a sedmiletou dceru, přednáší o efektivivním využívání času. Jednoho dne si z něj žena vystřelí a posune hodiny, cestou na přednášku tak změšká trajekt, zpozdí se, pak jde na párty kde se seznámí se sexy blondýnou. Když má ale k něčemu dojít vyvlíkne se z toho a jede domu, bohužel ona zůstane v jeho hotelovym pokoji a když mu volá manželka tak to zvedne. Mezitim on jede domu a uvidí bouračku, snaží se pomoc ženě a zjistí že rodí, tak ji veze do nemocnice. V nemocnici to nějak popletou a myslí se že je to otec toho dítěte, o tom se náhodou taky dozví jeho žena. Když příde domu tak mu udělá scénu a vyhodí ho, Frank se jí zkouší omluvit ale marně tak chce získat důkaz, jde k doktorovi, ten mu řekne že dítě není určitě jeho, protože je od narození neplodný, což je pro něj šok protože si myslí že má sedmiletou dceru. Brutální. Takže se situace obrátí, žena s nim chce mluvit ale on nechce s ní. Místo toho se vykašle na seznamy a dělá věci co ho napadnou. Přesněji řečeno je tu ta původní myšlenka: i když si všechno plánujete a děláte rozhodnutí může se stát že je to všechno na hovno, tak už nechce nic rozhodovat a napíše si na kartičky věci co ho napadnou a pak losoje co udělá..koupí si harleye, zmlátí chápka v baru, chlastá, nakonec sbalí tu blondýnu ze začátku ale nemůže se s ní vyspat, uvědomí si že pořád miluje svoji ženu, tak jede domu a pokusí se s ní usmířit ale ona mu nechce prozradit čí to dítě je, mezítím už vyšlo najevo že je to jeho nejlepšího přítele, na což pak hned příde. Má nový plán rozhodne se zabít Buddyho - onen nejlepší kámoš, který přitom miluje frankovu ženu. Kooupí si brokovnici, vyláká Buddyho na chatu k jezeru, potom na loďku kde vytáhne brokovnici, pak se o ní přetahujou ale omylem prostřelí loď která se potopí, stěží doplavou na břeh a pak musí jít lesem zpátky k chatě, mezitím po nich pátrají záchranáři a žena a dcerka čekají v chatě, při ceste buddy franka přesvědčí že obe vlastne milujou jen jeho a tak to štastne končí a vlastne tohle všechno vypráví franka na svatbe svoji dcery o mnoho let pozdejs svymu zetakovi.. proste strhující, geniální..

konec

14. listopadu 2008 v 23:47
Do lékárny přijde chlapík, nastaví jednu ruku a říká: "Pět..." "Co pět" ptá se lékárník. "Pět kousků Viagry. Dnes večer budu mít doma pět holek..." Další den opět přijde tentýž chlapík do lékárny a nastavuje obě ruce... "Cože, chcete deset tablet Viagry?" ptá se lékárník. "Ne. Krém na ruce. Nepřišly!"

du se radsi divat na televizi :)

14. listopadu 2008 v 23:38
Jak se modlí počítačoví maniaci?Ve jménu otce,i syna, i ducha svatého ENTER.

Přijde Bill Gates k zrcadlu a říká mu:"Zrcadlo,kdo je na světě nejbohatší?" Zrcadlo:"Aplikace zrcadlo provedla neplatnou operaci.Bude nyní ukončena."

Má nastat konec světa a Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští čtvrtek zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Řekne jim to a pošle je zpátky na Zem. Jelcin se vrátí a říká lidem: "Mám pro vás dvě zpravy Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu. Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že príští čtvrtek zničí svět." Clinton říká: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo spravné v něj věřit. Ta špatná je, že príští čtvrtek zničí svět." Gates se vrátí a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a já jsem byl jedním z nich. Ta druhá je, že příští čtvrtek IBM přestane distribuovat OS/2."


Počítacový specialista vypráví kamaradům: "Prišel jsem domu, koukám, v posteli moje žena úplně nahá a navíc s cizím chlapem. Koukali na mně a
pohled jejich očí byl tak posmešný, až mně zamrazilo. Zmocnila se me strašná předtucha. Běžím k pocitaci
a opravdu - Ty svině mi změnily hesloTatranky.zip - energie sbalená na cesty.
Vážení cestující! Toto letadlo je vybaveno nejnovějším pocitacem
své řady, a proto se nemůže nic, nemůže nic, nemůže nic,...
Webmaster vyplnuje dotaznik:
vek: 25
vyska: 185
barva oci: #4040FF

dalsi varka

14. listopadu 2008 v 23:13
---sry trochu sem se nudil :)Pepa se ptá táty: "Co myslíš v té reklamě na Milku, je to kráva nebo býk?
"Je to vůl, jinak by se nenechal nabarvit na fialovo!"


V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.
Na hotel?! vykřikne ta slečna. Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětlu-je:
Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink.
Chcete mě pozvat na hotel? vyřvává ta slečna. Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá:
Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidí v nečekaných situacích.
Cože?! Zařve mladík na celý lokál, pětset marek?!!!


Do jistých krajských novin nastoupí nový redaktor. Samozřejmě chce hned na začátku zazářit, a tak vyrazí do místní hospody pro nějaké náměty na reportáž. U stolu, hned zkraje, sedí ošuntělý stařík.
Redaktor si přisedne a hned se ptá: Dědo, neměl byste nějakou veselou příhodu tady z vesnice??
Děda přemýšlí a praví: Inu měl. To se takhle jednou v lese ztratila sousedovic holčička. Všichni chlapi se sešli v hospodě, hrozně se vožrali a pak vyrazili do lesa. Našli tu holčičku a brutálně jí ošukali.
Redaktor zírá: No dědo, to přece nemůžu psát, to je strašný! Nemáte něco jinýho?
Děda odpoví: Ale jó, mám. To se takhle jednou v lese ztratila ovce. Všichni chlapi se sešli v hospodě. Ožrali se a vyrazili. Ovci našli a brutálně, ale opravdu brutálně jí ošukali.
Redaktor lapá po dechu: No dědo, to je hrůza... Tak jinak - nemáte nějakou smutnou příhodu?
Děda praví: Jó, to bych taky měl. To jsem se takhle jednou ztratil v lese...


Mala Lucinka si jde vecer do lednice pro colu. Vedle lednice stoji nahy chlap.
"Ty jsi muj novy babysitter?"
"Ne ja jsem novy motherfucker .... "


Tati, jak jsem se dostal na svět??
No dobře synku...... beztak jsme si o tom jednou museli promluvit.....
Táta se seznámil s maminkou v chatovací místnosti. Později se spolu sešli v "cyber café" a na záchodě si maminka downloadovala pár dat z tatínkova "memory stick"-u. Když táta dokončil uploadování, zpozoroval že předtím nenainstaloval žádný "firewall". Bohužel už bylo pozdě na stisknutí "CANCEL" nebo "ESC" a okno "Chcete opravdu uploadovat?" jsme odstranili hned na začátku v "Možnostech" pod "Nastavením". Maminčin virusový scanner nebyl "updatovaný" a s tátovým "blaster-worm"-em si neporadil. Stiskli jsme tlačítko "ENTER" a mamka pak dostala zprávu:
"Odhadovaný čas stahování: 9 měsíců......."


Blondýna si v Ikei koupí novu skřín. Pracovnik jí doveze, smontuje a odjede. Kolem domu projede tramvaj a skřín se rozpadne. Tak blondyna vola do Ikeii pošlou znova pracovníka, smontuje a odjede. Kolem domu zase projede tramvaj a skřín se rozpadne. Blondyna uz nechce volat do ikeii tak zavola souseda. Soused smontuje, kolem projede tramvaj a skrin se rozpadne. Tak soused řiká ,,A kdy přesně se Vám ta skříň rozpadne?" "Když kolem jede tramvaj" Tak soused řiká "tak já vlezu do skříně a až pojede tramvaj tak uvidim kde je problém" - blondýna jako že jo a že zatím postaví na kafe a tak... tak soused zaleze do skříně, v tom do domu vchází manžel, vidí na stoje dvě kafe, podívá se na skřín, na manželku, otevře skřín tak uvidí souseda, zařve: "Co tu kurva děláte?" Soused se tak zamyslí a pak povídá "Radši mi dejte rovnou přes dršku protože když vám řeknu že tu čekám na tramvaj tak mi stejně neuvěříte"

ftipy

14. listopadu 2008 v 22:37
Víte proč jsou Eva a Vašek nejprodávanější cdčka? Protože si to důchodci neumějí vypálit.

Potká hovno ve sklepě pytel. Hovno řiká: to je tma jak v pytly. Pytel na to: máš pravdu, taky hovno vidim.

Gynekolog příde o práci tak se rozhodne že bude dělat mechanika - je to podobný: někam strčí ruce, spraví to a je to . Jde do jedny firmy a tam vstupní test - má dvě části každou za 50 bodů, takže celkem sto - má rozebrat auto uplně do šroubku a pak ho zase složit. Potom přídou výsledky a gynekolog 200 bodu. tak se ptá. "Jakto že mam 200 když maximum je sto?" "No to je sto bodů za rozebraní a složení a sto bodů bonus" - "jakej bonus?" - " ste to celý udělal přes vejfuk."

Comments latter

12. listopadu 2008 v 23:49
btw taky vam to pride nejak gay? ....

Descend the shades of night

9. listopadu 2008 v 0:38
Dneska jsem měl takovej blbej den, nic mi nefungovalo... posledni dobou casto zakoncuju den poslechem tohohle songu, je to takova relaxace, meditace, všechno se zpomalí, proste zavřu oči, sundám si brejle..... nejak jakoby cloveku připomene že jsou i horší věci než co ho zrovna ten den štvou, ale hlavne proste nářez :) vzpomínám na poslední live experience, byl to jeden z nejlepších okamžikou koncertu ..pak ještě Imperium (jak jinak :) ) a taky Take My Scars překvapivě...

Lyrics a live video z Rock Am Ring 2007

Sitting in the empty black
The last slivers of dusk have passed
Accept the dawn to ease the fear
One day I will not be here
Death she comes and with her thread
Upon me ties a mask for dead
Its tears of blood begin to seep
And bleed the sky

Descend the shades of night
Death shines her golden light
Across a blackened sky
All our hate is a product of a world...
We created

Ashen clouds obscure my brain
Doubts begin to turn to shame
Insecureness tears at bliss
I hate me for this weakness
Faith drives me to carry on
And take the road less travelled on
Resentment swallowed means to drown
The poison down
The shades of night descend

Descend the shades of night
Death shines her golden light
Across a blackened sky
All our hate is a product of a world...
We created

Scream with me
Bleed with me
Seethe with me
Sing with me

Free me
Free me
Free me

Descend the shades of night
Death shines her golden light
Across a blackened sky
The shades of night descendMax Payne - 3/5*

7. listopadu 2008 v 21:06
Ve škole si myslí, že sem v práci, v práci si myslí, že sem ve škole a já mezitim klidně v kine :). Dneska se mi nechtělo moc vysedavat ve škole ani do prace tak sem šel zhlídnout Maxe Payna. Na tenhle film sem se docela těšil, ale pak mi to docela znechutili na csfd, kde to ma slabe pres 50 procent, takže žádnej zázrak, což teda bohužel musim potvrdit, přirovnal bych to asi k Hitmanovi, oboje moje oblíbený hry ale film je nevyužitej potenciál, možná Hitman je ještě dokonce lepší než Max Payne, především díky několika dechberoucím scénám, kterých bylo v Max Paynovi přeci jen mín. Píšu už to kvůli zkurvenýmu blog.cz podruhý takže to zkrátim: v úvodu celkem nuda, pomalej rozjezd až teda na Olga Kyrylenko "dokonalá žena", hrála taky v Hitmanovi, ted je nova bindgirl, bohuzel je tam jen chvili pak uz se rozjizdi vysetrovani maxe payna. dlouhaaa doba je tam věnovana smrti jeho rodiny, myslim se ze dlouha az moc protoze to snad kazdej uz vedel kdyz sem do kina, film postupne nabira na obratkach coz se mi docela libilo ale kdyz se ze zacatku nudite konec uz to moc nezachrani.. co se tyce pribehu příde mi celkem kvalitni, nebyl omylani smrti maxovi rodiny tak i celkem originalni, jde tam o serii vrazd spojenych tetovanim, kecama o andelech a jak se ukaze taky jednou drogou, detaily si necham ale celkem ok. Ok jsou podle me taky vykony hercu Mark Walberg, Olga, Mila Kumis, Amaury nolasco...nebo jak se menujou... vizualni stranka samozrejme skvela..ikdyz butettimu si uzil clovek celkem pomalu, na to ze to byl max payne, co se mi libilo bylo taky snezeni, aspon trochu to pripominalo hru, naopak co vubec nepripomina hru jsou postavy: napr jim bravura je cernoch, jiskreni mezi maxem a monou sax - zapomente! to uz tak u adaptaci byva, to bych jeste zkousnul, ale cekat skoro do pulky filmu na bulettime... vubec prislo mi ze kdyz se strilelo tak to bylo mnohem lepsi :) no abych to shrnul jednotlivy casti jsou dobry ale dohromady nedavaji nijak bomba vysledek jako by clovek cekal, chybi tomu ryhlejsi spad, atmosfera, plynulost nebo nevim jak bych to nazval.....

No :)

4. listopadu 2008 v 21:37
Následuje zpráva jak se nekteří lide vyrovnávají s řetezovými zpravami:

Pošli tuhle zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou.
Potom vyjdi před barák,jebni si ten chleba o hlavu a zařvi:
Sem totální kokot že věřím v takovou píčovinu jako je řetězová pošta.
Dále děkuju všem co mě za rok 2008 posílali tyhle sračky,už jsem měl být 290x mrtvý,35x zamilovaný a 600x nestastny na dohromady nejmin 10 000 let.
A slibuju ti ze jestli tuhle zpravu neposles do 10 sekund nejmin 250 000 lidem tak prijde dinosaurus a VOPRCÁ TĚ!

Untouchables

3. listopadu 2008 v 15:12
Tohle slovo je fakt cool, je to film, nebo taky album KoRn ..ale ja pro nej mam takovej svuj vyznam: jsou to nektery holky. Znáte to, sedí si v klidu v klubu, obklopený svýma kamarádkama nebo borcema jako metrosexualove a podobne a nikdo si na nic nedovoli, clovek jako ja nema skoro zadnou sanci aby si ho vsimla. Nemyslim to vubec nejak ve zlym, je to proste tak, nekomu proste priroda nadelí víc, nekomu mín. Problém je když se vám taková holka líbí. V normální situaci člověk prostě jde a seznámí se, bud to vyjde a nebo proste ne, ale takhle, člověk jako by měl tuhle představu v hlavě: untouchable, untouchable pořád si to opakuje.. je to vlastně jen něco v mojí hlavě, ty holky si to sami nevymysleli, ikdyž hodně z nich se tím snaží stát......
Jo a přesně to je příhoda z dnešního rána. Přesně tak se koukám na jednu slečnu co semnou občas jezdí autobusem. Začlo to už minulej semestr, občas sem dokonce šel na přednašku abych moh zpátky jet s ní, no to je jedno, nějak mě to přešlo, ale dneska přicházim na zastávku a řikám si: twe to je lidí, hele hezkej zadek, no ty vole to je tahle... pak co cert nechtel zrovna prijel narvanej bus tak sme se tam nedostali a cekali sme na zastavce pul hodiny, ale strasne mi to utikalo, uplne se mi zatajil dech, rozbusilo srdce, nemoh sem otrhnout oci, ale porad sem si rikal: untouchable! vysoka tak akorat, skvela postava, hubena ale ne zas tak moc, spravny tvary, objem vsech partii, blond skoro zrzavy vlasy skoro na ramena, modry oci, rty, oblicej, proste krasa... možná bych se přemoh a šel za ní ale stála tam bejvala uča ze zakladky, ještě taková kráva... no to je jedno, ale proste to hlavne untouchable! potom v metru se bavila s nakym kamaradem a to uz mi tak untouchable neprisla, obcas se smala, to bylo taky paradni, proste fakt nevim jeslti bych se ji odvazil nekdy oslovit.. na jednu stranu clovek nema co ztratit muze jenom ziskat vsechno co si muze prat, ale to je prave to ani clovek kterej si nemuze uz vic zkurvit povest jako ja, do toho nejde, protoze proste UNTOUCHABLES...cool slovo...
:)
možná to zní trochu zoufale, ale nijak si to neberu, jen píšu co se mi honí hlavou :) navíc v sobotu byl skvelej vecer s jinou uz sem o ni taky psal, o tom někdy jindy snad...